کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
وسايل هتل
درباره من
موضوعات
موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
عضویت در سایت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی:
ورود اعضا
    نام کاربری:
    پسورد:
عضویت در خبرنامه
    عضویت لغو عضویت
نويسنده :hotelyar
تاريخ: 1398/5/6  ساعت: ۱۰

زماني كه به يك جاي جديد سفر مي‌كنيد مطمئنا دوست داريد وسايلي را به عنوان يادگاري به همراه خود به خانه ببريد. برخي بليط اتوبوس يك شهر يا برچسب روي چمدان را نگه‌داري مي‌كنند. اما برخي از افراد دوست دارند وسايلي از هتل را با خود ببرند كه ممكن است دردسرهاي بسياري را براي آن‌ها به وجود آورد.

اما داستان اصلي اين ماجرا چيست؟

شامپو، صابون، حوله، دمپايي، روتختي و ديگر وسايلي كه در هتل ها مي‌بينيد براي بسيار از افراد جنبه سوغاتي و يادگاري دارند و تمايل دارند كه آن‌ها را با خود به خانه ببرند. اما اين افراد ممكن است با مشكلاتي در اين زمينه روبرو شوند. اين كار حتي در بعضي از كشورها جرم محسوب مي‌شود و ممكن است به خاطر آن حتي بازداشت شوند.

در برخي از هتل‌هاي ليستي سياه از نام افرادي كه سابقه خارج كردن وسايلي را از هتل داشته‌اند وجود دارد و اين افراد نمي‌توانند در هتل اقامت كنند. شايد براي شما كمي عجيب و مسخره باشد كه چرا اين مسافران بايد از اقامت در هتل منع شوند اما حقيقت ماجرا اين است كه اين دزدي‌هاي كوچك ممكن است در نهايت به دزدي‌هاي بزرگ منجر شوند و ضررهايي ميليوني را در طي يك سال براي هتل‌ها به وجود آورند.

اما اگر چيزي در هتل براي شما زيبا بود و تمايل داشتيد آن را به عنوان يادگاري با خود ببريد، بهتر است قبل از خارج كردن وسيله‌اي از پذيرش هتل درباره خارج كردن آن شي سوال كنيد زيرا در برخي از هتل‌ها مي‌توانيد با پرداخت هزينه‌اي آن وسيله را با خود ببريد.

تمامي وسايلي كه در هتل‌ ها مي‌بينيد، جزئي از داراي آن‌ها هستند و برداشتن آن ها بدون اجازه هتل مي‌تواند مشكل ساز باشد. شايد شما فكر كنيد، كسي متوجه اينكه شما چيزي برداشته‌ايد، نشود ولي تمامي وسايل ريز و درشت هتل ثبت شده‌اند و اطلاعات كاملي از آن‌ها نزد مسئولان هتل است.

 

: ,
برچسب‌ها:

[ ]